KCM 2016

Uitslagen Kampioens Club Match 2016

Cat. nr.VariëteitGeslachtNaam van de hondKlasseEigenaarKwalificatieTitel
1Face RaseReuNero Blue FangOpenklasMw C Cleenwerck & Dhr S Verscheure2 zeer goed
2Face RaseReuIrati de la Vallee du MoutonOpenklasDhr C. Conrads & Mw. A. Conrads1 zeer goedBeste Face Rase
3Poil LongReuMon Gentil Ami PierrotPuppyklasMw E.H. de Vogel & Dhr. J.M. Brameijer1 veel belovendBeste Pup -
Mesjeutje PHC 2016
4Poil LongReuMon Gentil Ami PicarouPuppyklasMw. C Grijpma2 belovendBeste IQurieur
tot 18 mnd
5Poil LongReuMon Gentil Ami Navarrenx JeugdklasMw. D.M. van den Bossche2 goed
6Poil LongReuJadoble UmitJeugdklasMw. J. Brassermatig
7Poil LongReuOby-wan Blue FangJeugdklasMw C Cleenwerck & Dhr S Verscheureafwezig
8Poil LongReuAshtar des PhèdresJeugdklasDhr. B.J. Zwiers 1 zeer goed
9Poil LongReuSmashing Dutch FoudreOpenklasDhr AJ ProostdiskwalificatieBeste IQurieur
boven 18 mnd
10Poil LongReuJadoble WiseacreOpenklasDhr P.H. de Vries & Mw. A. de Vries-van Pelt1 uitmuntendRes CAC -
Monsieur PHC 2016 Ex Equo met nr. 11
11Poil LongReuJe Maintiendrai Fouistou FaméOpenklasMw A. Huisman - Kijkuit & Dhr. A. Huisman2 uitmuntendMonsieur PHC 2016 Ex Equo met nr. 10
12Poil LongReuNémo du Pic de PioulouOpenklasMw. I.S Koning4 goedBerger à Grande Vitesse 2016
13Poil LongReuMon Gentil Ami CopainOpenklasMw. G. Dekker-Westeneng & Dhr. J. Dekker3 goed
14Poil LongReuFigaro du Pic d'ArbizonKampioensklasMw. G. Teune1 uitmuntend
15Poil LongReuJadoble Vroem Vroem ToetieFokkersklasMw. C. de Vree1 zeer goed
16Poil LongReuFoli Du Pic De PioulouVeteranenklasDhr. E. van Pelt & Mw. V. Vlerick1 uitmuntendCAC - Beste Reu
17Poil LongReuFalou Début de RêveVeteranenklasMw. F.G. Frederiks & Dhr. J.G. Holtrigter2 zeer goed
18Poil LongTeefJe Miantiendra Justé JustifiéPuppyklasDhr. P. Zaalberg & Mw. E. Zaalberg1 belovend
19Poil LongTeefOjo Jewels of MountainsJeugdklasMw. D.M. van den Bossche3 zeer goed
20Poil LongTeefLa Fleur du Pic d'ArbizonJeugdklasDhr. C. Joppe & Dhr. A. van der Waals1 uitmuntendMadammeke
PHC 2016
21Poil LongTeefLaribette du debut de reveJeugdklasMw. G. Teune2 uitmuntend
22Poil LongTeefJunca du Clos Bleu de PyreeTussenklasMw. G.J. Stuifmeeldiskwalificatie
23Poil LongTeefJ Adore de la Mesta PastoresTussenklasMw R. Hazelhoff2 zeer goed
24Poil LongTeefJolie-Joyeuse De L'Oustaou De PadelTussenklasDhr. E. van Pelt & Mw. V. Vlerick1 uitmuntendMeilleure Expression 2016 (Beste Expressie)
25Poil LongTeefNouvelle Jaillir du Pic de PioulouOpenklasDhr AJ Proostgoed
26Poil LongTeefJadoble WampieOpenklasMw. J. Brassergoed
27Poil LongTeefMon Gentil Ami EnyaOpenklasDhr E.C van Hutten & Mw. A.M.C. van Hutten3 uitmuntend
28Poil LongTeefJolie-Fleur de la Devette PastourelleOpenklasDhr. D. Semmling & Mw. M. Reith2 uitmuntend
29Poil LongTeefMon Gentil Ami KahlenOpenklasMw E.E. Boon-Krul1 uitmuntend CAC - Beste Teef - BOB - CLUBWINNAAR
30Poil LongTeefIraty des Haies des Chenes vertsOpenklasMw. A. De Clercqafwezig
31Poil LongTeefAlteheul MistralOpenklasMw. P. Mager4 uitmuntend
32Poil LongTeefHob-Nob's GemmeKampioensklasDhr R Fellman & Mw. Y. Clements1 uitmuntend Res CAC
33Poil LongTeefJaspille Debut de ReveKampioensklasMw. O.E.A.M. van Kollenburg2 uitmuntend
34Poil LongTeefMon Gentil Ami KyaraFokkersklasDhr R Fellman & Mw. Y. Clements1 uitmuntend
35Poil LongTeefJe Mientiendrai Houssa HonoréeFokkersklasMw M. de Jongafwezig
36Poil LongTeefKesha Du Pic De PioulouFokkersklasDhr. E. van Pelt & Mw. V. Vlerick2 zeer goed
37Poil LongTeefZsazsaVeteranenklasMw. G.J. Stuifmeel4 zeer goed
38Poil LongTeefDosse Debut de ReveVeteranenklasMw. O.E.A.M. van Kollenburg & Mw. E.E.C. Janzing1 uitmuntendBeste Veteraan
(Kees Hoogervorst Trofee)
39Poil LongTeefEden du Pic de PioulouVeteranenklasDhr R Fellman & Mw. Y. Clements3 uitmuntend
40Poil LongTeefAlteheul Sorcha SilkeVeteranenklasMw. P. Mager2 uitmuntend