KCM 2017

Uitslagen Kampioens Club Match 2017

Cat.
nr.
VariëteitGeslachtNaam van de hondKlasseEigenaarKwalificatieTitel
1Face RaseReuNero Blue FangOpenklasMw. C. Cleenwerk & Dhr. S. VerscheureAbsent
2Face RaseReuLe Quadrupède Loyal NabyzOpenklasMw. D. van Bree1 UitmuntendCAC- Beste Face Rase
3Face RaseReuP'iika de la Vallee du MoutonOpenklasMw. K. DiddenGediskwalificeerdBeste IQurieur boven 18 maanden
4Face RaseTeefMolly des Bergers d'HadisgaJeugdklasMw. C. Cleenwerk & Dhr. S. VerscheureAbsent
5Face RaseTeefHavane de la Vallee du MoutonOpenklasMw. K. DiddenGediskwalificeerd
6Poil LongReuSmashing Dutch Magical ForcePuppyklasMw. T. KatenbergGediskwalificeerd
7Poil LongReuJadoble Tin TinJeugdklasMw. S. H. Gijsberti Hodenpijl1 UitmuntendMesjeutje PHC 2017
8Poil LongReuBlue Fang Oby-WanOpenklasMw. C. Cleenwerk & Dhr. S. VerscheureAbsent
9Poil LongReuMon Gentil Ami NavarrenxOpenklasMw. D.M. van den Bossche2 Uitmuntend
10Poil LongReuSmashing Dutch FoudreOpenklasDhr. A.J. Proost1 UitmuntendBerger à Grande Vitesse 2017
11Poil LongReuFigaro du Pic d'ArbizonKampioensklasMw. G. Teune1 UitmuntendCAC - Beste Reu
12Poil LongReuMon Gentil Ami PierrotFokkersklasDhr. R. A. Fellman & Mw Y. Clements1 UitmuntendRES CAC - Monsieur PHC 2017
13Poil LongTeefNéouvielle Début de RêveJongste PuppyklasMw. O.E.A.M. van Kollenburg1 Veel Belovend
14Poil LongTeefJadoble SorelJongste PuppyklasMw. S. H. Gijsberti Hodenpijl3 Belovend
15Poil LongTeefNada Mas de la Mesta PastoresJongste PuppyklasMw. A.E. Peet-van Dooren2 Veel belovend
16Poil LongTeefSmashing Dutch Magnififcent GiftPuppyklasMw. S. Wierda & Dhr. E.B. Stegeman2 Veel belovend
17Poil LongTeefCascadette Tresor de ChioulaPuppyklasMw. M.A. Nieuwenkamp & Dhr. A. Tak3 Veel Belovend
18Poil LongTeefCâline Trésor de ChioulaPuppyklasMw. P. Bervoets4 Belovend
19Poil LongTeefSmashing Dutch Magnificent DreamPuppyklasDhr. A.J. Proost & Dhr. S. Proost1 Veel BelovendMadammeke PHC 2017 - Beste IQurieur tot 18 maanden
20Poil LongTeefHob-Nob's OrchidéeJeugdklasMw. D.M. van den Bossche1 Uitmuntend
21Poil LongTeefMyla du Champ d'OnixJeugdklasMw. A.R.D. van Ebbers-van Florestein en Dhr. P.J.B. van Ebbers3 Goed
22Poil LongTeefJe Mientiendrai KarcizetteJeugdklasMw. M. de Jong2 Uitmuntend
23Poil LongTeefLaribette du Début de RêveTussenklasMw. G. Teune1 Uitmuntend
24Poil LongTeefJ'Adore de la Mesta PastoresOpenklasMw. R. Hazelhoff & Dhr. R. Hazelhoff2 Uitmuntend
25Poil LongTeefAlteheul MistralOpenklasMw. P.J. Mager-Buijs3 Uitmuntend
26Poil LongTeefJadoble UshiOpenklasMw. S. DorvalZeer Goed
27Poil LongTeefLa Fleur du Pic d'ArbizonOpenklasDhr. C. Joppe & Dhr. A. van der Waals1 UitmuntendCAC - Beste Teef - BOB - Clubwinnaar - Madame PHC 2017
28Poil LongTeefNouvelle Jaillir du Pic de PioulouOpenklasDhr. A.J. Proost4 Uitmuntend
29Poil LongTeefMon Gentil Ami KyaraKampioensklasDhr. R. A. Fellman & Mw Y. Clements1 UitmuntendRES CAC
30Poil LongTeefJaspille Début de RêveKampioensklasMw. O.E.A.M. van Kollenburg2 Uitmuntend
31Poil LongTeefAmy von den Kleinen StrolchenVeteranenklasMw. P.J. Mager-Buijs2 Uitmuntend
32Poil LongTeefDosse Début de RêveVeteranenklasMw. O.E.A.M. van Kollenburg3 Uitmuntend
33Poil LongTeefEden du Pic de PioulouVeteranenklasDhr. R. A. Fellman & Mw Y. Clements4 Uitmuntend
34Poil LongTeefAlteheul Sorcha SilkeVeteranenklasMw. P.J. Mager-Buijs1 UitmuntendBESTE VETERAAN - Kees Hoogervorst trofee- Meilleure Expression 2017